litografie
20,5 x 13 cm
Signatura: nesignováno
15,5 x 10,5 cm
Signatura: F. K.
15,5 x 10,5 cm
Signatura: F. K.
15,5 x 10,5 cm
Signatura: F. K.
15,5 x 10,5 cm
Signatura: F. K.
lept 18/40
13,2 x 8,3 cm
Signatura: Istler
litografie
25 x 18 cm
Signatura: v tisku M. Švabinský
suchá jehla 39/100
20,5 x 14,5 cm
Signatura: K. Šafář
olej, lepenka
24,5 x 32 cm
Signatura: Jambor 1920
grafický list
17,5 x 12 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie 137/200
20,5 x 10 cm
Signatura: Roučka
litografie
24 x 16 cm
Signatura: K. Lhoták 82
11,8 x 7,5 cm
Signatura: V. Zykmund 46
původní dřevoryt
14 x 12,5 cm
Signatura: nesignováno
17,5 x 13,5 cm
Signatura: nesignováno
9,7 x 6 cm
Signatura: J. Váchal
15,5 x 12 cm
Signatura: Liesler 44
kol. 1900
chromolitografie
19 x 14 cm
Signatura: J. Ženíšek v tisku
akvarel
18 x 27 cm
Signatura: Jan Slavíček
litografie
24,5 x 17 cm
Signatura: nesignováno
kol. 1880
olej, plátno, lepenka
30 x 24 cm
Signatura: monogramem NN
29 x 42,5 cm
Signatura: Jiří Lír 66
litografie
27 x 18 cm
Signatura: Jiří Trnka 66