olej, plátno, lepenka
34 x 50 cm
Signatura: F. Zikmund
39 x 25,5 cm
Signatura: Karel Teissig 78
tuš, akvarel
14,5 x 10 cm
Signatura: H S 25
pastel, tužka
29 x 16 cm
Signatura: H. Strouhal
litografie
23 x 17 cm
Signatura: nesignováno
1913
11,7 x 15,5 cm
Signatura: nesignováno
tuš
20 x 14 cm
Signatura: nesignováno
1928-35
litografie
26 x 32 cm
Signatura: Josef Čapek 1928-35 v tisku
25 x 36 cm
Signatura: Josef Čapek v tisku
kol. 1915
kvaš, tužka, akvarel
36 x 29 cm
Signatura: Aug. Němejc
akvarel
29 x 43 cm
Signatura: Lev 41
olej, plátno
48 x 68 cm
Signatura: J. Bureš 1946
olej, lepenka
35 x 25,5 cm
Signatura: R. Fila 70
13 x 20,5 cm
Signatura: K. Válová 89
olej, lepenka
45 x 31,5 cm
Signatura: I. Vaculková 42
olej, plátno
68 x 59 cm
Signatura: Bureš
olej, plátno
30 x 25 cm
Signatura: Ouhel 90
kol. 1920
olej, plátno
45,5 x 65,5 cm
Signatura: V. H. Popelka
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: Fr. Myslivec
olej, lepenka
42,5 x 49 cm
Signatura: Aug. Mervart
olej, plátno, č. 218
58,5 x 49 cm
Signatura: J. Dvořák
25,5 x 28,5 cm
Signatura: Emanuel Ranný
bronzová plastika
v. 33 cm
Signatura: B. Benda 1928