23,5 x 30 cm
Signatura: JD
olej, malířská lepenka
28 x 45 cm
Signatura: Ida Vaculková
olej, lepenka
49 x 28,5 cm
Signatura: J. Zábranská 40
olej, lepenka
50,5 x 69 cm
Signatura: Ed. Světlík
2.p. 19.st
olej, plátno
29 x 41 cm
Signatura: nesignováno
patinovaná sádrová plastika
výška 24 cm
Signatura: na podstavci Ant. Procházka
barevná litografie
15 x 15 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
15 x 15 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
15 x 15 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
15 x 15 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
15 x 15 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
15 x 15 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
15,5 x 17 cm
Signatura: nesignováno
pálená hlína
výška 14 cm
Signatura: Jan Kodet
30 x 40 cm
Signatura: Jan Rambousek
26 x 34 cm
Signatura: Josef Čapek v tisku
26,5 x 31 cm
Signatura: Josef Čapek 1930 v tisku
23 x 34 cm
olej, plátno
49 x 68,5 cm
Signatura: Adolf Heller
barevná litografie 233/500
46,5 x 31 cm
Signatura: Jan Bauch 42
olej, karton
29 x 24,5 cm
Signatura: Veris
olej, malířská lepenka
28 x 43 cm
Signatura: Alois Moravec 44
grafický list
31,5 x 27 cm
Signatura: Petr Nikl 1991
grafický list, komb. technika
37 x 26 cm
Signatura: Jiří Anderle 1970