olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
1907 - 8
olej, plátno na lepence
36,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD A. Slavíček
Vyvolávací cena: | 1 150 000 Kč |
suchá jehla 4/60
6,7 x 6,8 cm
Signatura: F. Burant 92
barevná mezzotinta 59/100
6,9 x 6,8 cm
Signatura: M. M. Šechtlová
barevná litografie 80/180
13 x 24 cm
Signatura: Jiří Bouda 98
komb. technika
22,2 x 12,5 cm
Signatura: Škarohlíd
komb. technika
22,3 x 12,4 cm
Signatura: Škarohlíd
komb. technika
22 x 12,5 cm
Signatura: Škarohlíd
komb. technika
22 x 12,5 cm
Signatura: Škarohlíd
barevná litografie
10,6 x 10 cm
Signatura: Jiří Bouda 63
mezottinta 20/50
10,4 x 6,8 cm
Signatura: Mir. Bravenec 99
9 x 8 cm
2004
barevný linoryt
18,2 x 8 cm
Signatura: L. Rusek 2004
15 x 8 cm
Signatura: A. Grmelová 95
barevná litografie
21 x 15 cm
Signatura: VF
13,5 x 8,5 cm
Signatura: Škarohlíd 1963
barevná litografie
21 x 15 cm
Signatura: VF
barevná litografie
21 x 15 cm
Signatura: VF
barevná litografie
21 x 15 cm
Signatura: VF
barevná litografie
21 x 15 cm
Signatura: VF
14 x 10 cm
Signatura: L. Jiřincová
14 x 10 cm
Signatura: L. Jiřincová
15 x 16,5 cm
Signatura: V. Komárek
litografie
29,5 x 18 cm