litografie
18 x 15 cm
litografie
19 x 14 cm
litografie
20 x 14,5 cm
litografie
38 x 24,5 cm
Signatura: PD Josef Vajc
litografie
18 x 14 cm
lept 20/25
14 x 6,5 cm
Signatura: M. Janáček 82
akvarel, pastel
17 x 26 cm
Signatura: LD Hliněnský 1970
litografie
19 x 14,5 cm
Signatura: V. Silovský
litografie
19 x 11 cm
Signatura: Dagmar Berková 76
16 x 11 cm
Signatura: F. K.
17 x 12,5 cm
Signatura: PD V. Špála
16 x 11 cm
Signatura: F. K.
16 x 11 cm
Signatura: F. K.
olej, karton
14,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Fr. Myslivec
16 x 11 cm
Signatura: F. K.
16 x 11 cm
Signatura: F. K.
olej na lepenka
50 x 32 cm
Signatura: PD Gabriel
16 x 11 cm
Signatura: FK
litografie
20 x 14 cm
Signatura: Šm v tisku
litografie
18 x 10 cm
Signatura: Karel Müller
litografie
18 x 11 cm
Signatura: Karel Müller
litografie
18 x 11 cm
Signatura: Karel Müller
litografie
13 x 10 cm
litografie
13 x 10 cm