olej, karton
45 x 32 cm
Signatura: JK 63
tužka, pastelky, papír
17 x 22 cm
Signatura: nesignováno
kresba tužkou, papír
15,5 x 11,5 cm
Signatura: Jan Zrzavý
1954
42 x 32 cm
Signatura: Robert Piesen 54
1946-47
olej, plátno
32,5 x 35 cm
Signatura: nesignováno
serigrafie na PVC 51/100
59 x 41,5 cm
Signatura: Sýkora Z.
42 x 58 cm
Signatura: M. Šnajdr 76
olej, plátno
62 x 47 cm
Signatura: V. Vaculka
1964-67
olej, plátno
68 x 51 cm
Signatura: Vilém Nowak
kol. 1940
olej, plátno
37 x 33 cm
Signatura: AP
olej, plátno
56 x 70 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1945
1936-40
olej, plátno
44,5 x 58,5 cm
Signatura: Kojan
olej, tempera, karton, lepenka
38,5 x 112 cm
Signatura: Tikal 47
30,5 x 20,5 cm
Signatura: Matal 47
24,5 x 15,6 cm
Signatura: nesignováno
18,5 x 12,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: F. Malý
18,5 x 12,5 cm
Signatura: nesignováno
10,5 x 9 cm
Signatura: nesignováno
10,5 x 8 cm
Signatura: nesignováno
12,5 x 8,5 cm
Signatura: nesignováno
10,5 x 8 cm
Signatura: nesignováno
12,5 x 7,5
Signatura: nesignováno
13 x 8 cm
Signatura: nesignováno