litografie
18 x 13 cm
Signatura: L. Jiřincová
olejová tempera, papírový karton
30 x 21 cm
Signatura: V. Rožánek
27,5 x 13,5 cm
Signatura: Burant 60
litografie
10,2 x 6,4 cm
Signatura: Jiří Bouda 97
litografie
11 x 8,4 cm
Signatura: Jiří Bouda 79
litografie
7 x 18,5 cm
Signatura: Jiří Bouda 78
litografie
7 x 18,3 cm
Signatura: Jiří Bouda 75
litografie
11,5 x 8 cm
Signatura: Jiří Bouda 76
litografie
9,5 x 7 cm
Signatura: Jiří Bouda 82
litografie
7,5 x 19 cm
Signatura: Jiří Bouda 88
litografie
8 x 19,5 cm
Signatura: Jiří Bouda 96
litografie, E. A.
7,5 x 13 cm
Signatura: Milan Entler
koláž
12,5 x 8,9 cm
Signatura: V. Jan.
12,8 x 8,7 cm
Signatura: Istler 96
12,8 x 8,8 cm
Signatura: Istler 96
lept, E. A.
11,8 x 8,7 cm
Signatura: Istler 97
lept 96/180
12 x 8,8 cm
Signatura: Istler 97
lept 109/180
12 x 8,8 cm
Signatura: Istler 97
barevná suchá jehla, autorský tisk 4/11
5 x 3,3 cm
Signatura: Ota Janeček
barevná suchá jehla
4,8 x 3,5 cm
Signatura: Ota Janeček
soutisk 4 barevných suchých jehel 20/50
á 7 x 5 cm
Signatura: Ota Janeček
2005
akvarel, pastelky
10,5 x 15,5 cm
Signatura: 2005 M. Rittstein
litografie
19,5 x 21,5 cm
Signatura: F. Gross 62
12,5 x 12,5 cm
Signatura: M. R. Zapletalová 77