12,5 x 7,8 cm
Signatura: F. K.
50. léta
tempera
31 x 62 cm
Signatura: E. Famíra
olej, plátno
33 x 43 cm
Signatura: Ant. Brunner 1931
litografie
22 x 18 cm
Signatura: nesignováno
1916
kvašová kresba
21 x 26 cm
Signatura: Skupa 1916
litografie
22 x 18 cm
Signatura: nesignováno
litografie
22 x 18 cm
Signatura: nesignováno
litografie
13 x 9 cm
Signatura: L. Jiřincová
20,7 x 10 cm
Signatura: nesignováno
přílohová grafika ke knize Balón, křídla, vrtule
24 x 16,5 cm
Signatura: nesignováno
lept 4/100
38,5 x 28,5 cm
Signatura: nečitelně
26 x 34 cm
Signatura: v tisku Josef Čapek
40. léta
litografie
13 x 8,7 cm
Signatura: Janeček
průmyslová litografie
84 x 56 cm
průmyslová litografie
76 x 50 cm
Signatura: Miro
80. léta
tisk, akvarel
13 x 20 cm každý
Signatura: Jiroudek
tisk, akvarel
20,5 x 27 cm
Signatura: Jiroudek
litografie
12,5 x 10 cm
Signatura: nesignováno
originální fotografie
15 x 11,5 cm
Signatura: Jan Saudek
originální fotografie
8,5 x 11,2 cm
Signatura: vzadu autorským razítkem
tisk - akvarel
12 x 16 cm
Signatura: Jiroudek
1917
kvaš
49 x 64 cm
Signatura: E. Pittermann 1917
litografie
54 x 37 cm
Signatura: Milan Grygar 79
32,5 x 15,5 cm
Signatura: St. Menšík 42