olej, plátno
66 x 87 cm
Signatura: sign. PD E. Stavinoha 42
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
konec 30. let
olej, lepenka
43 x 32,5 cm
Signatura: značeno PD autorským razítkem Král
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
bar. křídy, pastel
53 x 41 cm
Signatura: sign. PD Král, na rubu pozůstalostní razítko Král
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
35,5 x 25,5 cm
Signatura: sign. PD Král 1926
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
30. léta 20. s
malba kvaší, tempera
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD monogramem AP
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, karton
23 x 32 cm
Signatura: sign. LN V. Beneš
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
46 x 61 cm
Signatura: sign. LD V. Špála 41
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
36 x 45,5 cm
Signatura: sign. PD G. Musatov
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
enkaustika, plátno
48,5 x 32,5 cm
Signatura: sign. PD Lin. Procházková.
Vyvolávací cena: | 41 000 Kč |
komb. technika, karton
29,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Liesler 45
enkaustika, karton
42,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD Máchal
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
21,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD V. Rada 59
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
1954
olej, mal. lepenka
35 x 25 cm
Signatura: sign. PD Lev 54
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
olej, plátno
22 x 40 cm
Signatura: sign. PD Rabas
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
39,5 x 57 cm
Signatura: sign. PD K Svolinský 1944
bar. křídy, tempera, karton
62 x 50 cm
Signatura: sign. LD Jan Bauch
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, sololit
34 x 22 cm
Signatura: sign. LD Jakoby
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
tempera, pastel, mal. lepenka
50 x 30 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 44
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
40. léta 20. s
olej, sololit
35 x 31 cm
Signatura: sign. PD Trnka
olej, lepenka
40 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Trnka
olej, lepenka
24 x 34 cm
Signatura: sign. PN F. Zikmund 44
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
40 x 95 cm
Signatura: sign. LD f. malý
olej, dřevo
36,5 x 26 cm
Signatura: sign. PD Otakar Mrkvička 43
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kresba tužkou, karton
17 x 13 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan 53