lept 102/200
9 x 4,5 cm
Signatura: Olga Vychodilová
kresba tužkou, akvarel
22 x 14 cm
Signatura: PD Trnka
barevná litografie 108/200
10,5 x 7,5 cm
Signatura: Jiří Bouda 99
barevná litografie
13,5 x 9 cm
Signatura: Štorkánová
barevná litografie 70/120
11,5 x 9 cm
Signatura: PD D. Benešová 95
barevná litografie
14 x 8,5 cm
Signatura: Štorkánová
barevná litografie 92/200
20,5 x 10,5 cm
Signatura: Knobloch
barevná litografie
20 x 10 cm
Signatura: Knobloch
litografie 40/50
11,5 x 17 cm
Signatura: O. Jirka
2000
15 x 10,5 cm
Signatura: J. Chudomel 2000
barevná litografie 39/51
9,5 x 14 cm
Signatura: J. Chudomel 82
barevná litografie 80/200
16 x 13 cm
Signatura: J. Chudomel
barevná litografie 142/150
14 x 19,5 cm
Signatura: J. Chudomel
barevná litografie 86/200
9,5 x 13,5 cm
Signatura: J. Chudomel 95
barevná litografie 88/93
14 x 18,5 cm
Signatura: J. Chudomel
litografie
18 x 20 cm
Signatura: J. Chudomel
17,5 x 10,5 cm
Signatura: V. Komárek
14,5 X 10 cm
Signatura: V. Komárek
dřevoryt 119/200
17 x 8 cm
Signatura: V. Komárek
15,5 x 11 cm
Signatura: V. Komárek
9 x 12 cm
Signatura: V. Komárek
14,5 x 9,5 cm
Signatura: V. Komárek
15 x 9,5 cm
Signatura: V. Komárek
2009
lept 73/100
21 x 15 cm
Signatura: Tomáš Hřivnáč 09