olej na plátně
68 x 42 cm
Signatura: sign. PN 36. Čapek
Vyvolávací cena: | 3 500 000 Kč |
olej na plátně
52 x 61 cm
Signatura: sign. PD Lacina 47.
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej na plátně
45 x 60,5 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 43
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
olej, karton
31 x 23 (24) cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
uhel, pastel, papír
57,5 x 39 cm
Signatura: sign. PD Toyen 45
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
olej na plátně
46 x 55 cm
Signatura: sign. LD E Othon Friesz, vzadu autorem Nu 1944 EOF
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej na plátně
70,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Alén Diviš
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej na plátně
41 x 50 cm
Signatura: sign. PD Toyen 59
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
olej na dřevěné desce (parketáž)
26,5 x 35 cm
Signatura: sign. PD Janeček 8. IV. 48
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej na plátně
27 x 22 cm
Signatura: sign. na rubu I. Weiner Kráĺ 1969
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
koláž na globu zeměkoule
výška 45 cm, průměr 35 cm
Signatura: sign. JK 70
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej na plátně
210 x 185 cm
Signatura: sign. LD Endre Nemes 59
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej, kombinovaná technika na plátně
158 x 128,5 cm
Signatura: sign. LD Endre Nemes 1961
olej na plátně
120 x 96 cm
Signatura: sign. PD A Šimotová 62
olej, tempera, kresba tuší, plátno
50 x 73 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 65
Vyvolávací cena: | 2 100 000 Kč |
olej na plátně
130 x 146 cm
Signatura: sign. LD J. Kotík 64.XI.
Vyvolávací cena: | 460 000 Kč |
1970 - 73
plastika, nerezový ocelový drát, hliník
85 x 123 cm
Signatura: sign. KM 1970 - 07 2/5
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
olej, email na plátně
70 x 55 cm
Signatura: sign. PD Medek 72
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
komb. technika, kov, překližka a dřevotříska
140 x 140 cm
Signatura: sign. PD J. V. V. - IX. 70
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
akrylové barvy na plátně
36 x 28 cm
Signatura: sign. vzadu Warhol 83
Vyvolávací cena: | 3 600 000 Kč |
olej na plátně
100 x 60 cm
Signatura: sign. na blind rámu 6.IX.86 Mirvald
1989/90
akryl na plátně, 2 obrazy
240 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1982 - 1988
Vyvolávací cena: | 570 000 Kč |
2002
akryl na plátně
150 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu autorem Zdeněk Sýkora, Linie č. 214, 2002
Vyvolávací cena: | 1 250 000 Kč |
19 x 13,5 cm
Signatura: J. Šerých