litografie 22/30
15,5 x 23,5 cm
Signatura: PD Ladislav Novák
2009
lept 57/100 II.
12 x 7,5 cm
Signatura: T. Hřivnáč 09
40. léta 20. století
olej, plátno
71 x 140 cm
Signatura: PD K. Hofman
kresba tuší, akvarel
27,5 x 30 cm
Signatura: PD V. Hejna
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
37 x 16 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
36 x 16 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
16 x 9,5 cm
Signatura: Adriena Šimotová
15,5 x 9,5 cm
Signatura: Adriena Šimotová
2009
litografie 24/100
21,5 x 14 cm
Signatura: Petr Ptáček 2009
barevná litografie
20 x 14,5 cm
Signatura: LD Vojt. Sedláček
2009
lept 77/100
20,5 x 15 cm
Signatura: Tomáš Hřivnáč 09
2009
lept 50/100
20,5 x 15 cm
Signatura: Tomáš Hřivnáč 09
pastel, ruční papír
36 x 27 cm
Signatura: PD F. Volf 77, LD 466 Prolínající se
lept 21/130
17 x 12 cm
Signatura: PD Istler 95
olej, plátno
30 x 37 cm
Signatura: LN Dohnal 64
olej, lepenka
30,5 x 39,5 cm
Signatura: PN V. Hejna, V. Hejna 44 na rubu
akvarel, tempera
44,5 x 55,5 cm
Signatura: UD V. Hejna Paris 68
2009
lept 70/100
15 x 10 cm
Signatura: Kristian Kodet 09
2009
lept 55/100
14,5 x 9,5 cm
Signatura: Kristian Kodet 09
2000
akvarel, tuš
20 x 29 cm
Signatura: I. Ouhel 00
olej, plátno
75 x 54 cm
Signatura: UD J. Dohnal 62
lept 41/44
6 x 7,5 cm
Signatura: Jan Hísek 1993
1952
tisk
20 x 29 cm
Signatura: v tisku MŠvabinský 1952
olej, plátno
55,5 x 73,5 cm