15,5 x 6,5 cm
Signatura: Istler
20 x 14,5 cm
Signatura: Janoušek
lept 118/200
13 x 10 cm
Signatura: Šindler
barevná litografie
21 x 14,5 cm
barevná litografie 47/200
22 x 14,5 cm
Signatura: Cinybulk
2009
lept 137/150
14,5 x 14,5 cm
Signatura: P. Klúčik 2009
17,5 x 12 cm
barevná serigrafie 61/200
58 x 78 cm
Signatura: PD Novosad 73
15 x 9 cm
Signatura: F. K. v tisku
olej, lepenka
35 x 49,5 cm
Signatura: PD O. Vlach
dřevoryt 77/200
26,5 x 18 cm
Signatura: V. Komárek
22,5 x 10,5 cm
19 x 12 cm
olej, plátno, lepenka
38 x 50,5 cm
Signatura: LD A. Košnar
16,5 x 10,5 cm
14 x 11 cm
Signatura: M. B. v tisku
olej, lepenka
39 x 30 cm
Signatura: PD Konečný
4 x barevná litografie
7,5 x 6 cm 4 x
Signatura: 4 x monogram FL v tisku
olej, lepenka
35,5 x 50,5 cm
Signatura: PD značeno K. K. Farský
1882
litografie
19,5 x 14 cm
13,5 x 11,5 cm
Signatura: Vl. Pukl v tisku
olej, lepenka
34,5 x 50 cm
Signatura: LD Jar Kunc
17 x 11 cm
olej, plátno, lepenka
25 x 35 cm
Signatura: PD O Bubeníček