olej, lepenka
35 x 34 cm
Signatura: sign. LN VHB
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
44,5 x 59 cm
Signatura: sign. PN F. Zikmund 1925.
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, malířská lepenka
52 x 68 cm
Signatura: sign. LD K Hofman
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
76 x 67 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD K Hofman
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, překližka
23,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. LD Kuba
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 44 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
kolem r. 1920
olej, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Kaván
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 50 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 26
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1924
olej, lepenka
31 x 49 cm
Signatura: sign. PD Castel Muscio Aug. Mervart 24.
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
75 x 101 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 1938
olej, plátno
78 x 100 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 28
olej, karton
38 x 37 cm
Signatura: sign. PD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, karton
17 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. LD Rom. Havelka
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1912
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. LD J. Holub 12
1908 - 1909
olej, lepenka
43 x 62 cm
Signatura: sign. PD Prucha
Vyvolávací cena: | 1 700 000 Kč |
olej, plátno
25 x 35 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1946
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1951
olej, plátno
29 x 39 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1951
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
48 x 66,5 cm
Signatura: sign. PD Gust. Macoun
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signatura: sign. PD A. Hudeček
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
51 x 56,5 cm
Signatura: sign. LD Boh. Dvorský
olej, plátno, lepenka
55 x 45 cm
Signatura: sign. PD K. J. Sigmund 1940