litografie
21,5 x 14,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
litografie
21,5 x 14,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
13 x 13 cm
Signatura: Ota Janeček
litografie
22,5 x 17 cm
19 x 23 cm
Signatura: Josef Čapek 1928-35 v tisku
19 x 24,5 cm
Signatura: Josef Čapek 1934-35 v tisku
19 x 23 cm
9,5 x 7,5 cm
18 x 13 cm
15 x 6,5 cm
Signatura: Manes
13 x 8,5 cm
10,5 x 15 cm
Signatura: Neprakta
barevná litografie
23 x 14,5 cm
Signatura: M. v tisku
akvarel
16 x 11,5 cm
akvarel
16,5 x 14 cm
litografie
22,5 x 15,5 cm
Signatura: O. Matoušek
21 x 16 cm
Signatura: monogram VHB v tisku
14 x 10 cm
Signatura: Holec 89
14 x 10 cm
Signatura: Holec 89
serigrafie 37/60
18,5 x 15,5 cm
Signatura: Václav Teichmann 1986, Vladimír Menšík
lept 22/50 - II
14,5 x 11,5 cm
Signatura: Istler
2000
barevná litografie
27 x 19 cm
Signatura: B. Šalamounová 2000