15 x 10 cm
Signatura: Zd. Mézl
linorytl
17,5 x 13 cm
barevná serigrafie 9/200
58 x 58 cm
Signatura: PD Novosad 73
strukturální grafika 33/60
43 x 21 cm
Signatura: Synecká
barevná serigrafie 147/250
40 x 40 cm
Signatura: PD Vasarely
13,5 x 11 cm
18,5 x 12 cm
Signatura: monogram AM v tisku
10,5 x 31 cm
Signatura: monogram AP v tisku, autorské slepotiskové razítko
12 x 10 cm
Signatura: UD Boštík
9,5 x 14 cm
9,5 x 24 cm
12 x 9 cm
Signatura: UD Boštík
23,5 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
23,5 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
14 x 9 cm
Signatura: LD Čepelák 1955 v tisku
16 x 10 cm
Signatura: UD Tichý 44
24 x 31 cm
Signatura: M.
24,5 x 32 cm
Signatura: Manes, M., M.
litografie 15/20
13 x 9 cm
Signatura: UD Istler 75
18 x 30 cm
Signatura: Jaromír Cimbalík 2001 na rubu, autorké razítko na rubu
cca 1930
olej, malířská lepenka
31,5 x 22 cm
kresba tuší, pastel
39 x 30 cm
Signatura: autorké razítko na rubu
kresba tuší, pastel
27 x 38 cm
2008
barevná litografie, autorský tisk
31,5 x 29,5 cm
Signatura: Eva Natus-Šalamounová 2008