15 x 19 cm
Signatura: PD R. Hliněnský 1977
1951
22,5 x 17,5 cm
Signatura: Vik - 51 v tisku
litografie
11,5 x 6 cm
Signatura: C. Bouda
barevná litografie
20 x 14 cm
Signatura: V. F. v tisku
barevná litografie 18/100
29 x 22,5 cm
Signatura: PD J. Jíra 92
litografie
16,5 x10 cm
Signatura: M. v tisku
barevná litografie
13 x 21 cm
2 x kvaš, pastel, karton
11 x 28 / 14 x 29 cm
Signatura: 2 x PD Kamil Lhoták
barevná litografie
26 x 19 cm
23 x 14,5 cm
barevná litografie
7,5 x 5,5 cm
Signatura: Hlinovský
15 x 22 cm
Signatura: A. Moravec
akvarel, pastel
34,5 x 29 cm
Signatura: LD Ota Janeček 1984
litografie
8,5 x 8 cm
Signatura: Ota Janeček
litografie
20,5 x 9,5 cm
Signatura: E a A. Born
21,5 x 9,5 cm
Signatura: V. Komárek
23 x 23,5 cm
Signatura: PD F. Gross 68
litografie
8,5 x 6,5 cm
Signatura: K. Vysušil
litografie
10 x 7 cm
Signatura: K. Oberthor 76
barevná litografie, autorský tisk
13 x 19,5 cm
Signatura: R. Kolář 74
2005
barevná litografie
8,5 x 7 cm
Signatura: Jiří Bouda 05
1918
23,5 x 15,5 cm
Signatura: K v tisku
12,5 x 5 cm
Signatura: Zd. Mézl
litografie
13,5 x 9,5 cm
Signatura: M. v tisku