litografie, akvarel
16,5 x 23,5 cm
Signatura: A. Moravec
suchá jehla 51/70
15 x 10 cm
Signatura: K. Šafář
lept, mezzotinta 51/100
20,5 x 14,5 cm
Signatura: M. Králová
lept, mezzotinta 51/100
20,5 x 14,5 cm
Signatura: M. Králová
10 x 8 cm
Signatura: Olga Čechová 92
linoryt 57/200
15 x 12 cm
Signatura: M. M. Šechtlová
akvatinta 16/40
12 x 17,5 cm
Signatura: Mir. Bravenec 95
lept 119/180
16,5 x 13,5 cm
Signatura: I. Stanislavová
litografie 17/60
18,5 x 12 cm
Signatura: Jana Ondrušová-Wünschová 95
litografie
22,5 x 16,5 cm
Signatura: Hořánek
barevná litografie 16/85
19 x 14 cm
Signatura: M. Erazim 93
barevná litografie 4/180
13 x 24 cm
Signatura: Jiří Bouda 98
lept, mezzotinta
12 x 20 cm
Signatura: Karel Demel 87
lept 74/200
16 x 10,5 cm
Signatura: Anderle
lept 16/100
18,5 x 13 cm
Signatura: Anna Khunová
ocelorytina 16/120
12 x 12 cm
Signatura: J. Herčík
lept 16/50
15 x 10,5 cm
Signatura: Kábrt 85
suchá jehla 15/55
14,5 x 11 cm
Signatura: V. Komárek
suchá jehla 15/75
14,5 x 11 cm
Signatura: V. Komárek
suchá jehla 25/35
24 x 16 cm
Signatura: L. Jandová
litografie
21 x 14,5 cm
Signatura: Vlad. Suchánek
19 x 13,5 cm
Signatura: V. Kotasová
linoryt 16/90
15 x 11 cm
Signatura: M. Houra 85
barevná litografie 31/107
18,5 x 14 cm
Signatura: M. Erazim 98