olej, lepenka
34 x 49 cm
Signatura: sign. LD K. Hofman
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, karton
43 x 33 cm
Signatura: sign. PD Al. Schneiderka
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
olej, plátno
29,5 x 39 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1955
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1911
olej, lepenka
68 x 97 cm
Signatura: sign. PD M. Benka 1911
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
1922
olej, plátno
116 x 90 cm
Signatura: sign. LD O. Brázda Róma 1922
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
40 x 69 cm
Signatura: sign. PD F. Thiele
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
50 x 63 cm
Signatura: sign. PD f. jakub
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD B. Horálek 42
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
50 x 77 cm
Signatura: sign. PD Svoboda Jaro
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
63 x 87 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
1906
kombinovaná technika, kvaš, akvarel, pastel
74 x 57 cm
Signatura: sign. LD Černý Rud. VIII. 06
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
65 x 84 cm
Signatura: sign. PD Procházka Jaro Bruggy
1920 - 1921
olej, plátno
46 x 55 cm
Signatura: sign. PD Derain
Vyvolávací cena: | 1 650 000 Kč |
soubor 11-ti dřevořezů, ruční papír
28 x 17 / 15 x 10 cm
Signatura: nesignováno
1935 - 1940
olej, malířská lepenka
58 x 48 cm
Signatura: sign. PD W. Nowak
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1925 - 1927
olej, plátno
48 x 65 cm
Signatura: sign. Nowak Wili
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
1905
olej, karton, oboustranný obraz
75 x 49,5
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 1 450 000 Kč |
olej, plátno
60,5 x 44,5
Signatura: sign. PD A. Moravec
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
cca 1938 - 40
olej, plátno
54 x 66,5 cm
Signatura: sign. PD Molnár K.
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
1926 - 27
olej, plátno
56 x 47 cm
Signatura: sign. PD Kars
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
33 x 46 cm
Signatura: sign. PD Kars 33
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
30. léta 20. s
olej, plátno
54 x 65 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
1915
akvarel, papír
27 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 15
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
50 x 71 cm
Signatura: sign. PD Lev 35