kombinovaná technika, ruční papír
36 x 24 cm
Signatura: UD Jan Bauch
2009
barevná litografie 36/100
24 x 36 cm
Signatura: Petr Ptáček 2009
barevná litografie, autorský tisk
42,5 x 32 cm
Signatura: Jiří Slíva
akvarel
39,5 x 30 cm
Signatura: PD Ondrová
31 x 22,5 cm
Signatura: PD Matal 87
33 x 22,5 cm
Signatura: PD 4/6 88 Matal
24,5 x 16,5 cm
Signatura: PD Matal 88
2009
barevná litografie 99/100
33 x 53 cm
Signatura: J. Valečka 2009
22,5 x 53 cm
Signatura: J. Valečka
2009
barevná litografie 56/100
34,5 x 49,5 cm
Signatura: M. Rittstein 2009
akvarel
20,5 x 16 cm
Signatura: PD Ondrová
2009
barevná litografie 46/100
34,5 x 49,5 cm
Signatura: M. Rittstein 2009
2009
barevná litografie 82/100
28,5 x 43 cm
Signatura: Ivan Ouhel 2009
olej, karton
27,5 x 39 cm (výřez)
Signatura: PD Lukášek 1945
akryl, olej, sololit
35 x 39 cm
Signatura: PD Načeradský 82, LD Načeradský 82 / PU Načeradský 82
pastel, plátno
12 x 15 cm
Signatura: PD Janeček
1989 / 1990
olej, sololit
29 x 24 cm
Signatura: PD Šmaha 90
2009
barevná litografie 28/100
27 x 38 cm
Signatura: V. Bláha 2009
2009
barevná litografie 25/100
49 x 34,5 cm
Signatura: Singer 2009
12 x suchá jehla 26/120
10 x 7 / 8,5 x 11,5 cm
Signatura: 12 x PD Reynek
2009
barevná litografie 63/100
49 x 34,5 cm
Signatura: Singer 2009
barevná litografie 47/100
37,5 x 26,5 cm
Signatura: Jiří Slíva
barevná litografie
30 x 37 cm
Signatura: Liesler, Liesler 71 v tisku
suchá jehla 24/26
64 x 89 cm
Signatura: PD F. Burant 1985