barevná litografie
29 x 50,5 cm
Signatura: Štorkánová
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
34 x 25 cm
Signatura: Olbram Zoubek
1953, tištěno 1979
59 x 69,5 cm
Signatura: LD Hundertwasser 1953 v tisku
2009
barevná litografie 50/100
56 x 40 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 2009
akvarel, pastel, tužka
45 x 33 cm
Signatura: V. Hejna
akvarel, pastel, tužka
41 x 29 cm
Signatura: V. Hejna
2009
barevná litografie 59/100
37,5 x 54 cm
Signatura: PD M. Rittstein 2009
barevná litografie
22,5 x 35 cm
Signatura: J. Chudomel
barevná litografie, autorský tisk
24 x 30 cm
Signatura: Jiří Slíva
2009
barevná litografie 31/100
48,5 x 33 cm
Signatura: PD J. Válová 09
23,5 x 30 cm
Signatura: Jiří Slíva
barevná litografie 82/140
26,5 x 32 cm
Signatura: Liesler 82
2009
barevná litografie 30/100
48,5 x 32,5 cm
Signatura: PD J. Válová 09
26,5 x 21,5 cm
Signatura: Liesler 86
barevná litografie 117/170
19 x 24 cm
Signatura: Liesler 84
2009
barevná litografie 53/100
37,5 x 27 cm
Signatura: UD Jiří Slíva
barevná litografie 100/120
19 x 15 cm
Signatura: Liesler 86
2009
barevná litografie 47/100
37,5 x 26 cm
Signatura: PD Jiří Slíva
2005
23 x 17,5 cm
Signatura: Petr Ptáček 2005
2009
barevná litografie 42/100
34,5 x 49,5 cm
2006
barevná litografie 31/100
15 x 21 cm
Signatura: Petr Ptáček 2006
2006
barevná litografie 40/100
15 x 21 cm
Signatura: Petr Ptáček 2006
2009
barevná litografie 42/100
35 x 49,5 cm
2006
barevná litografie 40/100
15 x 21 cm
Signatura: Petr Ptáček 2006