barevná litografie 139/160
17,5 x 8,5 cm
Signatura: Liesler 160
barevná litografie 77/206
17 x 15,5 cm
Signatura: Liesler 94
barevná litografie, archivní tisk
17,5 x 15,5 cm
Signatura: Liesler 94
barevná litografie 105/207
21,5 x 15,5 cm
Signatura: Liesler 94
barevná litografie
18,5 x 17 cm
Signatura: Liesler 74
barevná litografie, autorský tisk
11 x 18,5 cm
Signatura: Jiří Slíva
18,5 x 13 cm
Signatura: Jiří Slíva
barevná litografie 17/100
18 x 14,5 cm
Signatura: Karel Toman
2006
18,5 x 16 cm
Signatura: Eva Natus-Šalamounová 2006
barevná litografie
14 x 9,5 cm
Signatura: Soňa Lebedová
barevná litografie
15 x 10 cm
Signatura: Soňa Lebedová
barevná litografie
17 x 13 cm
Signatura: Soňa Lebedová
barevná litografie
17 x 13 cm
Signatura: Soňa Lebedová
litografie, autorský tisk
15 x 13 cm
Signatura: Moucha
21,5 x 13,5 cm
Signatura: Jiří Slíva
barevná litografie
22 x 16 cm
Signatura: Štorkánová
barevná litografie
14,5 x 23 cm
Signatura: Štorkánová
kresba tužkou, kvaš, akvarel
33,5 x 17,5 cm
Signatura: PD Král
barevná litografie
14 x 23 cm
Signatura: Štorkánová
15 x 11 cm
Signatura: O. Star
kresba tužkou, kvaš, akvarel
30 x 21 cm
Signatura: PD Král
barevná litografie
10 x 13,5 cm
Signatura: Bím
barevná litografie
10 x 13,5 cm
Signatura: Bím
2008
barevná litografie
20 x 20 cm
Signatura: PD Monika Stocková 2008