litografie
22,5 x 14,5 cm
Signatura: L. J. Kašpar
suchá jehla, varianta s kresbou 1/1
31 x 26,5 cm
Signatura: UD Jiří Anderle 1983
barevná litografie, autorský tisk
15 x 12,5 cm
Signatura: Petr Šmaha 99
lept 19/120
16 x 10 cm
Signatura: M. M. Šechtlová
suchá jehla 20/50
35 x 47,5 cm
Signatura: UD V. Komárek 90
suchá jehla 13/100
34,5 x 44,5 cm
Signatura: UD V. Komárek 89
litografie
13 x 8,5 cm
Signatura: M. Švabinský
12 x 9,5 cm
Signatura: A. Grmelová
pálená hlína
32,5 x 27 cm
Signatura: UD Z. F. 70
litografie
12 x 9 cm
Signatura: O. Kulhánek 78
9 x 7,5 cm
Signatura: Ota Janeček
akvarel
13,5 x 17 cm
Signatura: UD Cyril Bouda
lept 2/100
7 x 5 cm
Signatura: V. Tesař 84
21,5 x 10 cm
Signatura: V. Komárek
olej, plátno
16 x 32 cm
Signatura: PD R. Brun
litografie
12 x 9 cm
Signatura: K. Oberthor v tisku
13 x 9 cm
Signatura: M. Houra
olej, sololit
90 x 60 cm
Signatura: PN J. Stejskal 86
8 x 8 cm
Signatura: Zd. Mézl
barevná litografie
20,5 x 21 cm
kresba tuší, akvarel
27,5 x 15 cm
Signatura: PD A. S.
barevná litografie
18,5 x 15 cm
barevná litografie
21 x 16 cm
24 x 16 cm
Signatura: C. Bouda