2003
kombinovaná technika, zlacení 49/150
28,5 x 17,5 cm
Signatura: Hodný 2003
suchá jehla 31/60
12 x 19,5 cm
Signatura: V. Komárek
litografie
21,5 x 14,5 cm
Signatura: J. Kaiser
barevná litografie
22,5 x 17 cm
15,5 x 22,5 cm
Signatura: K. Srp 79
lept 10/100
12,5 x 8,5 cm
Signatura: Istler 96
9 x 8 cm
Signatura: Istler
barevná litografie 82/100
12 x 10 cm
Signatura: Vlad. Suchánek
lept 82/100
13 x 8 cm
Signatura: Karel Demel 98
olej, lepenka
48 x 58 cm
Signatura: PD Troyon Paris copie Veris
olej, karton
30 x 42 cm
Signatura: PD J. Pokorný 65
lept 82/100
14 x 9 cm
Signatura: A. Antonová 98
olej, karton
32 x 43 cm
litografie
10,5 x 15,5 cm
Signatura: K. Lhoták 83
14 x 8 cm
Signatura: Orest Dubay 1977
lept, akvatinta 46/200
24,5 x 34 cm
Signatura: PD Hašková 1974
litografie
8,5 x 14,5 cm
Signatura: Kamil Lhoták 80
8 x 7 cm
Signatura: L. Jiřincová
barevná litografie
10,5 x 7,5 cm
Signatura: Seydl
olej, tempera, koláž, karton na dřevě
42,5 x 60,5 cm
Signatura: PD S. Kovařík 88
2 x litografie
10 x 6,5 / 11 x 6,5 cm
Signatura: 2 x C. Bouda
1 x 1969
2 x linoryt
13,5 x 9 / 14,5 x 9,5 cm
Signatura: L. Rusek, L. Rusek 69
13 x 13 cm
Signatura: PD Adolf L.
2 x dřevoryt
5 x 7,5 / 7 x 9 cm
Signatura: 2 x A. Grmelová