olej, plátno
51x 66 cm
Signatura: sign. LD V. V. Novák 35
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
cca 1940
olej, dřevo
40 x 54 cm
Signatura: sign. PD K. Souček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
48,5 x 64,5 cm
Signatura: sign. PD Antoš
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
40. léta 20. s
komb. technika, kvaš, tuš, karton
46 x 29 cm
Signatura: značeno LD F. Kaláb
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kolem r. 1939
46 x 29 cm
Signatura: značeno PD. F. Kaláb
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, plátno
77 x 98,5 cm
Signatura: sign. PD R. Brun 40
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: sign. PD M. Holý 36
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
44 x 52 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
30,5 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, karton
33 x 35 cm
Signatura: sign. PD Fr. Bílek 1927
kombinovaná technika, papír
28 x 37 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 60
olej, malířská lepenka
26 x 45 cm
Signatura: sign. PD Holý 44
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
2. pol. 40. le
olej, plátno, sololit
72 x 59 cm
Signatura: sign. PD K. Souček
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, plátno
37 x 45 cm
Signatura: sign. PD F. Turek 49
malba tuší, běloba, papír
30 x 20 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
30. léta 20. s
štětec, tuš, papír
31,3 x 21,2 cm
Signatura: nesignováno
1920 - 1929
akvarel, papír
30 x 42 cm
Signatura: sign. PD V Beneš
litografie
29 x 19 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 49
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
kresba tužkou, papír
28,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD K 15./II. 42
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
pastel, papír
21 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
1927-29
barevné pastelky, papír
22 x 28 cm
Signatura: sign. LD Král
17 x 15 cm
Signatura: sign. LD E. Nevan
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
tuš, tempera, karton
31 x 25,5 cm
Signatura: sign. PD Endre Nemes
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kolem r. 1940
olej, plátno
31,5 x 33,5 cm
Signatura: sign. na rubu Endre Nemes
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |