originální fotografie
15 (19,5) x 10,5 cm
Signatura: PN Ehmovi
17,5 x 15 cm
Signatura: PD Jaroslav Šetelík 32
olej, plst
43 x 40 cm, v. 14 cm
Signatura: PD A. Born 94
kresba tuší, akvarel, pastel
30,5 x 38 cm
kresba tuší, akvarel
29 x 40,5 cm
kombinovaná technika, tuš, běloba, pastel, karton
22 x 36 cm
Signatura: LD Saudek, PD Vítězný oblouk
kresba tuší, běloba
21,5 x 27,5 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 39
olej, plátno
68 x 99 cm
Signatura: PD Alois Moravec 45
olej, plátno
65 x 90 cm
Signatura: PD Havlata
barevná litografie 88/100
19,5 x 14 cm
Signatura: K. Chaba 82
olej, plátno
69 x 69,5 cm
Signatura: PD Fr. Myslivec 1958
olej, plátno
100 x 90 cm
Signatura: LD M. Klvaňa 62
lept 115/200
18,5 x 13 cm
Signatura: F. Peterka 89
2008
olej, plátno
120 x 70 cm
Signatura: Orlita 2008 Sunrise 2 na rubu
14 x 19 cm
Signatura: P. Rudolf 77
11 x 7,5 cm
Signatura: V. Komárek
2008
olej, plátno
75 x 100 cm
Signatura: LD Orlita 08, Orlita 2008 Rudá planeta na rubu
15 x 9 cm
Signatura: Grmelová 74
24 x 38 cm
2006
olej, plátno
115 x 89 cm
Signatura: UD L. Jaroš 2006, PD L. Jaroš 06
kombinovaná technika, barevné křídy, pastel
87 x 63 cm
Signatura: PD K. Kryl 64
kombinovaná technika, koláž, olejová tempera
25 x 16 cm
Signatura: PD R. Trojan
kresba tuší, akvarel
24 x 32 cm
Signatura: Ludvika Smrčková
42 x 30 cm
Signatura: LD K. Souček 75