monotyp
11 x 22,5 cm
Signatura: 23.11.45
monotyp
16 x 23,5 cm
Signatura: Miškovská 2.11.11
barevná litografie 171/180
18 x 16 cm
Signatura: Liesler 93
3,5 x 7 cm
Signatura: Ota Janeček, Jaroslav Seifert
akvarel
21,5 x 16,5 cm
Signatura: Olga Čechová
18 x 12,5 cm
Signatura: Tichý 42
11 x 8 cm
barevná litografie 2/32
42 x 58 cm
Signatura: F. Gross 71
lept 3/55
30 x 24,5 cm
Signatura: J. Šerých 74
1903
barevná litografie
36 x 15 cm
Signatura: značka A. Bouda v tisku
52 x 29,5 cm
Signatura: J. Hovadík 66
litografie 1/100
48,5 x 38 cm
Signatura: Lutobor Hlavsa
lept, akvatinta 44/60
18 x 11 cm
Signatura: Istler 43
1951
lept 6/20
24 x 11,5 cm
Signatura: Istler 51
lept, akvatinta 1/16
29 x 15 cm
Signatura: Istler 53
serigrafie 100/200
23,5 x 32,5 cm
Signatura: seydl
barevný lept, autorský tisk
40 x 28,5 cm
Signatura: Daniela Havlíčková 71
barevná litografie
30 x 22 cm
Signatura: M. Rittstein
barevná litografie
29 x 22 cm
Signatura: M. Rittstein
barevná litografie
30 x 22 cm
Signatura: M. Rittstein
lept, autorský tisk 7/35
19,5 x 14,5 cm
Signatura: Istler 91
fix, voskový pastel
28 x 25 cm
Signatura: Zdenek
13,5 x 17 cm
28 x 19,5 cm