12 x 11 cm
barevná litografie
23 x 18 cm
Signatura: C. B. v tisku
19 x 14,5 cm
Signatura: Vik - 27 v tisku
15,5 x 9,5 cm
Signatura: V. K. v tisku
41,5 x 51,5 cm
Signatura: PD S. Kovařík 90
44 x 61 cm
Signatura: PD S. Kovařík 88
20 x 14,5 cm
Signatura: Janoušek
6 x 8,5 cm
Signatura: Vik
kvaš
32,5 x 42,5 cm
Signatura: PD Zdeněk Miler 50
22,5 x 16 cm
olej, sololit
40 x 30 cm
18 x 8 cm
Signatura: J. Weiser
4 x 4,5 cm
Signatura: L. J. Kašpar
13 x 9,5 cm
Signatura: A. Grmelová 73
kresba tuší, pastel
19,5 x 14 cm
Signatura: PD Jan Bauch
litografie
7,5 x 9 cm
Signatura: K. Oberthor 58
litografie
17 x 11 cm
Signatura: M. v tisku
litografie
13 x 7 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
barevná litografie
23,5 x 15,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
8,5 x 11 cm
Signatura: Vik
akvarel
19,5 x 16 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 19
22,5 x 16 cm
19,5 x 9,5 cm
Signatura: J. Weiser
barevná litografie
8,5 x 6,5 cm
Signatura: B. Krátký