serigrafie 38/200
49 x 49 cm
Signatura: PD Vasarely
barevná litografie
23 x 19,5 cm
Signatura: Kateřina Vítečková
2009
litografie, autorský tisk
24 x 17 cm
Signatura: Fiala 2009
2009
litografie, autorský tisk
23,5 x 17 cm
Signatura: Fiala 2009
serigrafie 200/74
58 x 58 cm
Signatura: PD Novosad 73
2009
litografie, autorský tisk
23,5 x 17 cm
Signatura: Fiala 2009
2000
litografie, autorský tisk
18 x 13,5 cm
Signatura: Krejčí 2000
barevná litografie 63/100
52,5 x 36,5 cm
Signatura: UD Tomáš Bím 88
barevná litografie 11/33
65 x 48,5 cm
Signatura: UD K. Vysušil 89
barevná litografie, autorský tisk
19,5 x 14,5 cm
Signatura: Jiří Slíva
16,5 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Slíva
barevná litografie 28/80
48,5x 37,5 cm
Signatura: PD Oldřich Kulhánek 1983
barevná litografie
21,5 x 15 cm
Signatura: Bím 95
18,5 x 14 cm
Signatura: Tomáš Bím
91 x 91 cm
kresba tužkou, akvarel
12 x 15 cm
Signatura: M. Rittstein
olejová tempera, karton
35 x 50 cm
Signatura: LD G. Macoun
barevná litografie
15,5 x 11 cm
Signatura: Soňa Lebedová
barevná litografie
14,5 x 11 cm
Signatura: Soňa Lebedová
2006
litografie
20,5 x 10 cm
Signatura: A. Born
olej, lepenka
26 x 36 cm
Signatura: PD L. Ehrlich 49
barevná litografie
15 x 21 cm
Signatura: M. M. Šechtlová
olej, lepenka
32,5 x 34,5 cm
Signatura: PD Otakar Hurka
2005
litografie
19 x 9,5 cm
Signatura: A. Born