olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 98
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
email, sololit
32 x 45 cm
Signatura: sign. LD 96 Boris Jirků
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
69 x 103 cm
Signatura: sign. PD Načeradský
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
160 x 150 cm
Signatura: sign. PD Císařovský
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
100 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David, "Customary", 92
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
uhel, pastel
64 x 49 cm
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 93
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
lept 23/100
23 x 15 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
suchá jehla 94/300
41,5 x 32 cm
Signatura: UD Tichý 47
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
11 x 8,5 cm
Signatura: Istler 98
barevná litografie
17,5 x 13,5 cm
kombinovaná technika 42/100
20 x 14 cm
Signatura: K. Kroupa
serigrafie 13/200
20,5 x 18 cm
Signatura: Kornelie Němečková
1997, 1974
2 x linoryt
16,5 x 6 / 16,5 x 6 cm
Signatura: Houra 97, Houra 74
ocelorytina
9,5 x 7 cm
Signatura: J. Herčík
21x 10,5 cm
Signatura: Pavel Hlavatý, autorské razítko na rubu
1980, 1980
2 x lept, autorský tisk
5 x 3,5 / 4,5 x 3,5 cm
Signatura: 2 x Hašková 80
barevná litografie
9 x 13,5 cm
Signatura: K. L.
barevná litografie
14 x 10,5 cm
Signatura: Vlad. Suchánek
litografie
5 x 10 cm
Signatura: Ota Janeček
linoryt, linoryt 6/100
7 x 5 / 12,5 x 6 cm
Signatura: 2 x K. Šafář
litografie
10,5 x 16 cm
Signatura: C. Bouda
barevná litografie
20 x 15,5 cm
15 x 7 cm
Signatura: Liesler
barevná litografie
22 x 15,5 cm
Signatura: V. F. v tisku