22 x 18,5 cm
40. léta 20. století
kresba tužkou, akvarel
29,5 x 22 cm
Signatura: V. Hejna
akvarel
41 x 29 cm
Signatura: I. Ouhel 97
akvarel, pastel, tužka
30 x 46,5 cm
Signatura: V. Hejna 1942
akvarel, pastel, tužka
33,5 x 51,5 cm
Signatura: V. Hejna 1943
barevná litografie 19/150
24,5 x 19 cm
Signatura: Pavel Sivko
barevná litografie
23 x 18,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
litografie
18,5 x 14,5 cm
Signatura: Liesler 86
12,5 x 15 cm
Signatura: nesignováno, značeno na rubu Vlastimil Zábranský
originální akvatinta
26 x 36 cm
Signatura: nečitelná
kresba tuší, akvarel
13,5 x 25 cm
Signatura: V. Herink, autorké razítko na rubu
16 x 28 cm
Signatura: H., V. Herink, autorské razítko na rubu
litografie, akvarel
23,5 x 19 cm
Signatura: CHAM v tisku
kresba tuší, koláž
42 x 15 cm
Signatura: ný 62
litografie
21 x 42 cm
Signatura: Michal
23,5 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
23,5 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
2002
barevná litografie, autorský tisk
33,5 x 25 cm
Signatura: Hodonský 02
barevná litografie
29 x 38 cm
Signatura: Roučka 89
25 x 30 cm
Signatura: P. Šimon
45 x 32,5 cm
Signatura: Jožka Baruch
35 x 15 cm
Signatura: Jan Mácha 84
10,5 x 41 cm
Signatura: A. Born
37 x 25,5 cm