pigment na ručním papíře
71 x 50 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 2005
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu a reliéf, papír
53 x 74 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1990
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
25,2 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1964
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
2007
litá kresba, papír
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 07
80. léta
opuka
výška 35 cm
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
4 x dřevoryt
20 x13,5 / 13 x 9 cm
10,5 x 8 cm
Signatura: O. Štafl
olej, papír
32 x 23,5 cm
Signatura: LD K., Vl. Kompánek na rubu
10,5 x 9 cm
Signatura: V. Silovský
20 x 27 cm
Signatura: PD Kaláb 48
10,5 x 7 cm
Signatura: F. Kobliha
8 x 6,5 cm
Signatura: monogramem
8,5 x 6 cm
Signatura: F. Michl 31
olej, lepenka
43,5 x 33 cm
Signatura: LD T. Bakalová
8,5 x 6,5 cm
Signatura: F. Michl 31
akvarel
34 x 42,5 cm
Signatura: PD T. Bakalová 48
akvarel
8 x 6,5 cm
Signatura: V. J. 58
suchá jehla 59/90
12 x 11 cm
Signatura: Em. Ranný
suchá jehla 59/90
12 x 11 cm
Signatura: Em. Ranný
kresba tuší, akvarel
21 x 17,5 cm
Signatura: PN Neprakta
21 x 14 cm
Signatura: Klápště 87
11 x 15 cm
Signatura: monogram
1985, 1985
perokreba / litografie, akvarel
8 x 13,5 / 8 x 13,5 cm
Signatura: LU K. Lhoták 85, LU K. Lhoták 85 v tisku
1907
13,5 x 13,5 cm
Signatura: M. Švabinský