barevná litografie
6,5 x 5 cm
7 x 13 cm
Signatura: Cinybulk
10,5 x 7,5 cm
8 x 6 cm
Signatura: D. Chatrný
16 x 22,5 cm
10 x 8 cm
11 x 9 cm
fotografie
16,5 x 12,5 cm
olej, malířská lepenka
20,5 x 34 cm
Signatura: PD P. Dillinger.
fotografie
16 x 12,5 cm
olej, malířská lepenka
20,5 x 34 cm
Signatura: LD P. Dillinger.
fotografie
16,5 x 12,5 cm
fotografie
17,5 x 13 cm
9,5 x 7,5 cm
Signatura: Jan Jůzl
2002
PC grafika 25/27
46 x 32 cm
Signatura: UD Jankovič 02
9,5 x 7,5 cm
Signatura: H. Strouhal
14 x 10 cm
Signatura: Vik 40 v tisku
84 x 59 cm
Signatura: Salvator Dalí v tisku
1924
19,5 x 13,5 cm
Signatura: Vik - 24 v tisku
1956/1957
barevná litografie 13/300
58 x 46 cm
Signatura: PD Dalí
1924
15,5 x 13,5 cm
Signatura: Vik - 24 v tisku
2 x kresba tuší
10 x 14 / 11, x 16,5 cm
Signatura: Feigl
2 x kresba tužkou
10 x 14,5 / 14 x 9 cm
Signatura: L Z 46
barevný lept, akvatinta, autorský tisk
33,5 x 26 cm
Signatura: PD Dalí