olej, lepenka
38 x 51,5 cm
Signatura: LD Cína Jelínek 27
barevná litografie
17 x 13 cm
Signatura: Puchnarová 01
22 x 16 cm
Signatura: V. Kotasová 2001
lavírovaná kresba tuší, karton
40 x 55 cm
Signatura: LD Paderlík 72
2004
14 x 9 cm
Signatura: Adriena Šimotová 2004
barevná litografie 83/207
17,5 x 15,5 cm
Signatura: Liesler 94
olej, plátno
68,5 x 56,5 cm
Signatura: PD Leo Fitz
barevná litografie 145/180
17,5 x 15,5 cm
Signatura: Liesler 93
barevná litografie 144/180
18 x 15,5 cm
Signatura: Liesler 93
1910
olej, plátno
110 x 75 cm
Signatura: LD Beran 1910
ocelorytina
14,5 x 9 cm
Signatura: J. Herčík v tisku
barevná litografie 8/70
20 x 13 cm
Signatura: M. Rittstein 85
1968/1980
serigrafie 16/50
57,5 x 41,5 cm
Signatura: PD Jan Kubíček 1968/1980
11,5 x 15,5 cm
Signatura: Vik 53 v tisku
grafický list 21/40
95 x 64 cm
Signatura: PD Vasarely
barevná litografie
11 x 8 cm
Signatura: Liesler 80
suchá jehla 6/70
49 x 66 cm
Signatura: UD Anderle
barevná litografie
20 x 9 cm
Signatura: Liesler 77
11 x 8 cm
barevná suchá jehla 63/70
64 x 49,5 cm
Signatura: UD Anderle
11 x 8,5 cm
barevná suchá jehla 44/91
56 x 71 cm
Signatura: UD Anderle
1964, 1946
2 x litografie
9 x 6,5 / 10 x 6,5 cm
Signatura: Emil Kotrba 1964, Emil Kotrba 1946
linoryt, linoryt 57/200
18,5 x 8 / 19,5 x 8 cm
Signatura: Houra 74, M. Houra