18 x 12 cm
olej, malířská lepenka
20 x 30,5 cm
Signatura: LD Charvát
8 x 7,5 cm
7,5 x 7,5 cm
olej, lepenka
25 x 34 cm
Signatura: PD G. Max.
22,5 x 10,5 cm
15 x 10,5 cm
Signatura: monogram HM v tisku
13,5 x 11 cm
Signatura: Istler
olej, malířská lepenka
38,5 x 29,5 cm
Signatura: LD A. Košnar
8 x 6 cm
Signatura: Istler
olej, karton
24,5 x 35 cm
Signatura: PD L. Ehrlich.
lept 96/100
13 x 10 cm
Signatura: M. Komáček 97
17,5 x 13 cm
15 x 9 cm
olej, karton
21 x 30 cm
Signatura: LD Panuška
21 x 28,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Novák
13,5 x 8,5 cm
12 x 9 cm
Signatura: Jiří Slíva
olej, karton
14,5 x 21 cm
Signatura: PD F. X. Diblík
2008
11,5 x 8,5 cm
Signatura: Jiří Slíva
20 x 14 cm
Signatura: J. Krejčová
kresba tužkou, akvarel, karton
30 x 42,5 cm
Signatura: PD nečitelná 12.4.1953
10 x 21 cm
Signatura: Hořánek
2000
barevná litografie 67/80
11,5 x 7 cm
Signatura: Marina Richter 2000