19 x 8,5 cm
olej, lepenka
49,5 x 63 cm
Signatura: PD F. Škrabánek 32 U Herálce
19 x 9 cm
ocelorytina
9,5 x 14,5 cm
1905
1 x barevný lept, 4 x lept
19,5 x 12 / 27 x 17,5 cm
Signatura: 5 x PD T. F. Šimon Paris 05
16,5 x 11 cm
Signatura: M. S. 1946 v tisku
1914 - 1918
23 x 14,5 cm
olej, plátno
60 x 81 cm
Signatura: PD Jar. Kotas
heliogravura
11,5 x 11,5 cm
Signatura: F. Bayros v tisku
tempera, vrypy
65 x 44 cm
Signatura: PD K. Souček
heliogravura
13 x 11 cm
Signatura: F. Bayros v tisku
heliogravura
12,5 x 10,5 cm
Signatura: F. Bayros v tisku
19 x 24,5 cm
Signatura: Josef Čapek 1934-35 v tisku
olej, plátno
36,5 x 44,5 cm
Signatura: PD F. Turek 49
30.léta 20.století
olej, plátno
51 x 36 cm
Signatura: PD Veris Paris
19 x 26 cm
Signatura: Josef Čapek 1932-5 v tisku
1906
kombinovaná technika, kvaš, akvarel, pastel
74 x 57 cm
Signatura: LD. Černý Rud, VIII. 06
13,5 x 11,5 cm
15 x 11,5 cm
1922
olej, plátno
116 x 90 cm
Signatura: LD O. Brázda Róma 1922
22,5 x 13,5 cm
14,5 x 11 cm
olej, plátno
90 x 117 cm
Signatura: LD E. Stavinoha 41
13 x 11,5 cm