lept, barevný pastel 70/85
14 x 10 cm
Signatura: Anderle
barevný lept 190/200
17,5 x 12 cm
Signatura: J. Souček 97
lept, barevný pastel
12,5 x 16,5 cm
Signatura: Jiří Anderle
11,5 x 7 cm
Signatura: L. Jiřincová
2006
suchá jehla, zkušební tisk
8 x 12 cm
Signatura: A. Odehnal 06 + autorské razítko na rubu
lept, akvatinta
16 x 10,5 cm
Signatura: J. Šerých 82
suchá jehla 48/100
12 x 7,5 cm
Signatura: V. Komárek
9 x 10 cm
Signatura: V. Komárek
7,5 x 11,5 cm
Signatura: V. Komárek
8,5 x 12,5 cm
Signatura: V. Komárek
12 x 7,5 cm
Signatura: V. Komárek
barevné křídy, pastel, akvarel
66 x 85 cm
Signatura: LD V. Sychra
suchá jehla 50/50
10 x 7 cm
Signatura: V. Komárek
suchá jehla 23/50
10 x 6 cm
Signatura: V. Komárek
15 x 10,5 cm
Signatura: V. Komárek 77
66 x 79 cm
Signatura: PD V. Sychra
dřevoryt 93/200
14,5 x 10 cm
Signatura: V. Komárek 73
16,5 x 13 cm
Signatura: Neprakta v tisku
1954
olej, malířská lepenka
35 x 25 cm
Signatura: PD Lev 54
20 x 9,5 cm
Signatura: Neprakta v tisku
1935 - 1940
olej, malířská lepenka
58 x 48 cm
Signatura: PD W. Nowak
barevná litografie
18,5 x 11 cm
Signatura: Neprakta v tisku
olej, lepenka
27 x 41 cm
Signatura: LD Rom. Havelka
barevná litografie
14,5 x 18,5 cm
Signatura: Neprakta 1773 v tisku