barevná litografie
19,5 x 15 cm
Signatura: E. Nemoudry
17,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Josef Čapek
12 x 8,5 cm
Signatura: Rusek
barevná litografie
20 x 14,5 cm
1918
22,5 x 17,5 cm
Signatura: PD Josef Čapek 1918, LD Žebrák
litografie
21 x 16 cm
akvarel, pastel
19,5 x 12,5 cm
barevná litografie
26 x 19 cm
Signatura: C. B. v tisku
20,5 x 14,5 cm
Signatura: Inge Kosková 1984
akvarel, pastel, karton
18 x 24 cm
Signatura: PD M. K. , LD Praha 46
barevná litografie
7 x 10 cm
Signatura: K. Oberthor 71
akvarel, pastel
35 x 28 cm
Signatura: PD Ota Janeček 85
barevná litografie
14,5 x 12,5 cm
litografie
16,5 x 10 cm
Signatura: M. v tisku
olej, plátno
35 x 50 cm
Signatura: LD Jiří Heřman 32
barevná litografie
20 x 12,5 cm
Signatura: V. F. v tisku
barevná litografie
14 x 16,5 cm
28 x 40 cm
Signatura: PD V. Rožánek
barevná litografie
21,5 x 15 cm
Signatura: C. B. v tisku
barevná litografie
26 x 19 cm
Signatura: C. B. v tisku
18 x 24,5 cm
Signatura: PD f. malý
17 x 11 cm
barevná litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: PD f. malý 45
22,5 x 16,5 cm