grafický list
15 x 21 cm
Signatura: UD Jan K
dřevoryt 15/50
10,5 x 15 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1997
17 x 13,5 cm
Signatura: J. Krejsa
barevná litografie 76/100
11,5 x 18,5 cm
Signatura: Emil Kotrba
litografie
30 x 21,5 cm
Signatura: PD K
15 x 9 cm
15 x 9 cm
26 x 31 cm
Signatura: PD K 78, LD 9
lept, autorský tisk
29,5 x 39,5 cm
Signatura: PD K 72
2008
lept 75/100
14 x 9 cm
Signatura: Kristian Kodet 08
11 x 8,5 cm
Signatura: Istler 98
barevná litografie
61 x 47 cm
Signatura: U K v tisku
barevná litografie
10,5 x 18 cm
Signatura: Holler
lept, autorský tisk
64 x 50 cm
Signatura: PD K 69
10 x 15,5 cm
Signatura: F. Duša
20 x 14 cm
Signatura: Karel Demel
29,5 x 21 cm
Signatura: David 89 na rubu
19. 1. 1985
litografie
5 x 21,5 cm
Signatura: PD K
1996, 1996
2 x barevná litografie
13 x 13 / 12,5 x 12,5 cm
Signatura: 2 x Olga Čechová 96
koláž, kresba, tisk
18 x 20 cm
Signatura: UD K
19 x 13 cm
Signatura: Hana Čápová
19 x 13,5 cm
Signatura: Hana Čápová
13 x 10 cm
kresba kuličkovým perem, akvarel
20 x 13,5 cm
Signatura: PD Jiří Kroha