11,5 x 7 cm
Signatura: Jos. Lada 49 v tisku
7,5 x 7,5 cm
17 x 18 cm
9,5 x 6,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
3 x barevná litografie
18,5 x 12 cm 3 x
Signatura: 3 x C. B. v tisku
5 x zinkografie
20,5 x 18 / 17 x 22,5 cm
Signatura: 4 x M. Švabinský v obraze
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
2,5 x 14,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek
20,5 x 14,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek
20,5 x 14,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek
11 x zinkografie 328/380
19,5 x 15 cm 11 x
Signatura: 3 x KPK v tisku
19. století
5 x dřevoryt
4,5 x 4,5 / 8 x 8,5 cm
19.století
5 x dřevoryt
4,5 x 4,5 / 8,5 x 5,5 cm
9 x litografie
4,5 x 14 / 18,5 x 14 cm
barevná litografie
25 x 18 cm
11,5 x 10 cm
24,5 x 12 cm
Signatura: sign. PD Hynais Paris
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1918
24,5 x 12 cm
Signatura: sign. PD V. Hynais Paris 18
olej, plátno
64 x 103,5 cm
Signatura: sign. PD E. Huber
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
kolem r. 1880
olej, plátno
46,6 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD V Brožík
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
56,5 x 94 cm
Signatura: sign. nečitelná
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
42 x 66 cm
Signatura: sign. LD Antonín Waldhauser Praha
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
1905 - 1910
komb. technika, lepenka
80 x 60 cm
Signatura: sign. Karel Raška
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
kolem r. 1920
akvarel, karton
14,5 x 11 cm
Signatura: sign. DU Kupka
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
cca 1900
olej, malířská lepenka
50 x 73 cm
Signatura: sign. LD K. Stroff
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |