kombinovaná technika, autorský tisk
5 x 3,5 / 5 x 3,5 cm
Signatura: 2 x P. Melan
14,5 x 10,5 cm
2000
koláž
21 x 14 cm
Signatura: Jos. Hampl
28,5 x 12,5 cm
Signatura: Freiwillig, monogram frei
16 x 17,5 cm
akvatinta 41/100
21,5 x 9,5 cm
Signatura: Čepelák 1992
2000
19 x 13 cm
Signatura: M. Šnajdr 00
1951
lept 2/6
7,5 x 4,5 cm
Signatura: Istler 51
12 x 9 cm
Signatura: Istler 98
12 x 9 cm
Signatura: Istler 98
suchá jehla, akvarel 10/60
13,5 x 8,5 cm
Signatura: Jaroslav Dajč
ocelorytina
11 x 7 cm
Signatura: J. Herčík
litografie 175/200
12 x 8 cm
Signatura: Vlad. Suchánek
kolem 1920
11 x 14 cm
2005
15,5 x 9,5 cm
Signatura: K. Šafář
11 x 8 cm
Signatura: Cyril Bouda
strukturální grafika
11 x 15 cm
Signatura: monogram
2004
koláž
19,5 x 9,5 cm
Signatura: Hampl 2004
strukturální grafika
12 x 13,5 cm
Signatura: monogram
12 x 9 cm
suchá jehla 35/40
11,5 x 8,5 cm
Signatura: Olga Čechová 76
akvatinta 37/100
21,5 x 9,5 cm
Signatura: Čepelák 1992
15 x 18,5 cm
Signatura: Hampl 70
12 x 9 cm
Signatura: Istler 98