barevná litografie, autorský tisk
14,5 x 11 cm
Signatura: Vlad. Suchánek
50 x 37 cm
Signatura: UD Vlad. Suchánek
2008
18 x 5,5 cm
Signatura: I. Komárek 2008
2008
6,5 x 19,5 cm
Signatura: I. Komárek 2008
2008
18 x 14,5 cm
Signatura: I. Komárek 2008
2005
70 x 27 cm
Signatura: PD Jiří Bouda 05
2003
27 x 70 cm
Signatura: PD Jiří Bouda 03
2008
18,5 x 14,5 cm
Signatura: I. Komárek 2008
2008
18 x 13 cm
Signatura: I. Komárek 2008
65 x 47,5 cm
Signatura: PD V. Bláha 87
14 x 9 cm
Signatura: Šlapáková
14 x 9 cm
Signatura: Šlapáková
70 x 54,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 91
2005
9 x 22 cm
Signatura: Šlapáková 05
2004
16 x 11,5 cm
Signatura: Šlapáková 04
barevná litografie 7/95
54 x 37,5 cm
Signatura: PD Liesler 93
2006
lept, kolorováno olejem 81/120
17,5 x 11 cm
Signatura: A. Antonová 06
15 x 11 cm
Signatura: J. Válová 96
barevná litografie
54,5 x 43,5 cm
Signatura: UD Liesler
16,5 x 11,5 cm
Signatura: V. Komárek 68
9 x 10 cm
Signatura: V. Komárek
akvarel, pastel
38 x 68 cm
Signatura: PD V. Hejna
barevná litografie
60 x 50 cm
Signatura: PD Ranný
litografie 14/150
15 x 6,5 cm
Signatura: Vlad. Havlic