7 x 11,5 cm
8,5 x 18,5 cm
Signatura: M. B.
8 x 21 cm
Signatura: M. B.
13 x 18 cm
Signatura: M. B.
10 x 18,5 cm
Signatura: M. B.
10,5 x 10 cm
Signatura: M. B.
7 x 15 cm
8,5 x 12 cm
9,5 x 17,5 cm
15 x 7 cm
Signatura: M. B.
barevná litografie 64/80
48,5 x 36 cm
Signatura: J. Šerých 83
2008
barevná litografie, autorský tisk
49 x 33 cm
Signatura: Lukáš Miffek 08
2009
43 x 32,5 cm
Signatura: Lukáš Miffek 09
2008
38 x 49 cm
Signatura: Jerie 08
olej, plátno, lepenka
25 x 35 cm
Signatura: PD O. Bubeníček
tempera
39,5 x 79 cm
Signatura: PD Vilém Plocek 1976
11,5 x 15,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský
2004
45 x 34 cm
Signatura: Dominik Mareš
2009
barevná litografie 24/100
37,5 x 54 cm
Signatura: R. Franta 09
10,5 x 15 cm
Signatura: PD B. Kozina, LD Polabí č.2 pod paspartou
2009
barevná litografie 67/100
37,5 x 54 cm
Signatura: J. Valečka
2009
barevná litografie 59/100
37,5 x 54 cm
Signatura: Komárek 2009
2006
barevná litografie 10/80
35 x 55 cm
Signatura: Petr Ptáček 2006
suchá jehla 24/26
64 x 89 cm
Signatura: PD F. Burant 1985