serigrafie 79/150
25,5 x 40 cm
Signatura: J. Grus
kuličkové pero, pasel
27 x 20 cm
Signatura: LD Hlinomaz
barevná litografie, autorský tisk
28,5 x 20 cm
Signatura: Ivana Lomová
litografie, akvarel
17 x 23 cm
Signatura: UD A. Moravec
20,5 x 20 cm
Signatura: Tichý 43
20,5 x 22,5 cm
Signatura: V. Komárek
23 x 29,5 cm
Signatura: V. Komárek
2007
olej, plátno, sololit
23,5 x 16 cm
Signatura: UD I. O. 07
36 x 77 cm
Signatura: PD Vilém Plocek 1967
26 x 17,5 cm
Signatura: V. Komárek
73 x 51 cm
Signatura: PU Milan Grygar 69
litografie 76/80
26 x 22 cm
Signatura: Eva Bednářová 1970
serigrafie 17/25
26 x 26 cm
Signatura: J. Týfa 70
1905
13 x 19,5 cm
Signatura: F. Engelmüller
2007
email, sololit
21 x 56 cm
Signatura: PD J. Válová 07
barevná litografie 60/90
42,5 x 30 cm
Signatura: M. Rittstein 79
30 x 37 cm
Signatura: PD Jitka Válová
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
35 x 15,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek
litografie
39 x 25,5 cm
Signatura: J. Jíra
barevná litografie 10/20
27 x 34 cm
Signatura: Oldřich Jirka
60. léta 20. století
originální fotografie
58 x 49,5 cm
Signatura: autorké razítko na rubu
16 x 15 cm
Signatura: Olbram Zoubek
60. léta 20. století
originální fotografie
52 x 49 cm
barevná litografie 138/200
30 x 46 cm
Signatura: Paderlík 59