barevná litografie
11 x 19 cm
2000
14,5 x 9 cm
Signatura: J. Pileček
barevná litografie
24,5 x 16,5 cm
Signatura: V. F. v tisku
barevná litografie
10,5 x 19 cm
barevná litografie
21 x 16 cm
litografie
8,5 x 6,5 cm
Signatura: V. Fiala
22,5 x 12 cm
Signatura: V. Komárek
barevná litografie
15 x 23 cm
Signatura: UD F. Gross
kresba tuší, akvarel
15 x 10 cm
Signatura: LD Kadrnožka 89
2000
kombinovaná technika, plátno
135 x 90 cm
Signatura: na rubu
monotyp
22,5 x 30 cm
Signatura: PD Janeček 1950
2 x linoryt
13,5 x 9 / 19 x 10,5 cm
Signatura: 2 x L. Rusek
lept 54/200
7 x 6 cm
Signatura: J. Černý 82
kvaš
34 x 25 cm
Signatura: PD Načeradský 94
barevná litografie 190/200, litografie 122/200
5 x 3,5 / 9 x 7 cm
Signatura: C. Stehlík, Ctirad Stehlík 83
barevná litografie 145/150
17 x 10 cm
Signatura: J. Běhounek
kombinovaná technika 46/100
10 x 7,5 cm
Signatura: A. Laufrová
21 x 19 cm
Signatura: LD 3./2 1925 Q. L. Š.
malba tuší, tempera
19,5 x 27,5 cm
Signatura: PN Kristian Kodet 69 Geneve
olej, plátno
65 x 55 cm
Signatura: LD V. Stříbrný 1934
23 x 36,5 cm
Signatura: PD S. Uvarov (azbukou)
10,5 x 13 cm
Signatura: Nováčková
22,5 x 16 cm
1951
23 x 18 cm
Signatura: Vik - 51 v tisku