lept 66/100
19 x 12,5 cm
Signatura: Istler 92
15,5 x 10 cm
Signatura: Istler 95
litografie
25 x 18 cm
Signatura: M. Švabinský v tisku
15,5 x 9,5 cm
Signatura: Istler
18 x 12 cm
Signatura: Istler 98
suchá jehla II/44
14,5 x 12 cm
Signatura: Balcar 48
barevná litografie
19 x 18 cm
Signatura: Seydl
litografie
20 x 14,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
barevná litografie
17 x 13 cm
Signatura: Polcar
17 x 13 cm
Signatura: Šafránek 2001
15,5 x 14 cm
Signatura: Josef Hlaváček 01
olej, sololit
90 x 60 cm
Signatura: PN J. Stejskal 86
11 x 6 cm
olej, plátno
75 x 89 cm
Signatura: PD J. Stejskal 82
17 x 13 cm
Signatura: Přibyl 01
10,5 x 8,5 cm
Signatura: P. Sukdolák
16,5 x 13 cm
Signatura: Ivan Strnad
akvarel, vok. pastel, pastel
30 x 20 cm
Signatura: UD Sklenář 76
16,5 x 13 cm
Signatura: Marie Filippová 01
17 x 13 cm
Signatura: Zdeněk Veselý 2001
1893
uhel, papír
60 x 42 cm
Signatura: LD L. Kuba 1893
17 x 13 cm
Signatura: Jan Mentlík
20.léta 19.století
olej, plátno
110 x 90 cm
Signatura: PD Vít Skála
barevná litografie
17 x 12,5 cm
Signatura: Puchnarová 01