barevná litografie 33/80
13 x 20,5 cm
Signatura: J. Kaiser
dřevoryt 33/85
22,5 x 15 cm
Signatura: M. Houra 91
lept 33/60
20,5 x 12,5 cm
Signatura: Mir. Bravenec 91
23,5 x 31,5 cm
Signatura: Manes, M.
serigrafie 33/60
29,5 x 21 cm
Signatura: Flejšar
24,5 x 32 cm
Signatura: Manes
26 x 22 cm
Signatura: K. Němec
grafický list
24,5 x 24 cm
Signatura: M. Benka
barevná litografie
20 x 15,5 cm
21 x 10 cm
Signatura: V. Komárek
barevná litografie
17 x 7,5 cm
Signatura: K. Oberthor 70
akvatinta
19,5 x 16 cm
Signatura: V. Fiala
litografie
13,5 x 22 cm
litografie
9,5 x 14,5 cm
Signatura: Václav Karel 61
barevná litografie 74/200, 110/200
8,5 x 11,5 / 9,5 x 7 cm
Signatura: 2 x Milena Dvořáková
16 x 11 cm
Signatura: F. K. v tisku
litografie
15,5 x 11,5 cm
suchá jehla, autorský tisk
14,5 x 10 cm
Signatura: L. Jandová 92
15,5 x 8,5 cm
Signatura: J. Weiser
suchá jehla, pozdější tisk
15,5 x 12 cm
1918
24,5 x 12 cm
Signatura: sign. PD V. Hynais Paris 18
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1904
kvaš, akvarel, tuš, karton
87 x 60 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
31 x 47 cm
Signatura: sign. PD Veris Paris
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
1897
akvarel, kvaš
36 x 30 cm
Signatura: sign. PD L. Marold 97
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |