linoryt 6/110
20 x 19,5 cm
Signatura: Arna Juračková 91
suchá jehla 3/50
29,5 x 21 cm
Signatura: Jarmila Totušková 79
lept 15/50
29,5 x 22 cm
Signatura: Ed. Milén
linoryt 69/90
23,5 x 18 cm
Signatura: Zd. Mézl
barevná litografie, autorský tisk
28,5 x 20 cm
Signatura: Ivana Lomová
17 x 23,5 cm
lept 3/6
16,5 x 27 cm
Signatura: Puchnarová 81
lept 8/30
19 x 13 cm
Signatura: K. Jadrníčková 95
lept 23/30
14,5 x 14,5 cm
Signatura: J. Souček 86
lept 23/30
18,5 x 13,5 cm
Signatura: J. Souček 86
lept, mědirytina
17 x 12,5 cm
Signatura: J. Šerých
lept, mědirytina 10/50
16,5 x 12,5 cm
Signatura: J. Šerých
lept, mědirytina
16,5 x 12 cm
Signatura: J. Šerých
lept, mědirytina
17 x 12 cm
Signatura: J. Šerých
lept, mezzotinta, autorský tisk II. 11/28
19 x 12 cm
Signatura: Jiří Brázda 91
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: Škarohlíd
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: Škarohlíd
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: Škarohlíd
22,5 x 14,5 cm
Signatura: Zemina 77
barevná litografie 34/50
11 x 32 cm
Signatura: Cyril Chramosta
pastel, akvarel, karton
34,5 x 24,5 cm
Signatura: Molnár K
lept, autorský tisk
14 x 9,5 cm
Signatura: Havlíček 77
9 x 7 cm
Signatura: K. Šafář
10,5 x 41 cm
Signatura: ABorn