2009
barevná litografie 49/100
26 x 42 cm
Signatura: J. Valečka
kombinovaná technika, akryl, karton
79,5 x 52,5 cm
Signatura: LD Bělocvětov 63
2009
barevná litografie 52/100
34,5 x 49,5 cm
Signatura: M. Rittstein 2009
olej, akryl, karton
90,5 x 74 cm
Signatura: PD Bělocvětov 65
2009
barevná litografie 52/100
32 x 48 cm
Signatura: M. Rittstein 2009
plastika, polychromované dřevo, ovčí rouno, listí
v. 33 cm
Signatura: nesignováno
kresba tuší, akvarel
29,5 x 42 cm
Signatura: Načeradský 91
olej, plátno
64,5 x 100 cm
Signatura: PD D Matouš 63
2009
barevná litografie 50/100
27 x 38 cm
Signatura: V. Bláha 2009
koláž
39,5 x 29,5 cm
Signatura: J. Kolář 82 na rubu
barevná litografie, autorský tisk
42,5 x 32 cm
Signatura: Jiří Slíva
koláž
39,5 x39,5 cm
Signatura: J. Kolář 92 na rubu
2009
42,5 x 32,5 cm
Signatura: Lukáš Miffek 09
2009
barevná litografie 18/100
37,5 x 54 cm
Signatura: R. Franta 09
koláž
50 x 35 cm
Signatura: razítko Jiří Kolář Atelier PS 1083 na rubu
olej, sololit
49 x 37 cm
Signatura: PD F. Volf 79
2009
barevná litografie 53/100
37,5 x 54 cm
Signatura: M. Rittstein 2009
2002
barevná litografie 54/95
26,5 x 21 cm
Signatura: Liesler 2002
43,5 x 56 cm
Signatura: PD Kopecký, Prof. Vladimír Kopecký na rubu
2007
barevná litografie 3/27
43 x 32,5 cm
Signatura: monogram MS 2007
olej, lepenka
53,5 x 65 cm
Signatura: PN Bělocvětov 62
2009
barevná litografie 98/100
38 x 54 cm
Signatura: V. Bláha 2009
akvarel, olej, tužka
36 x 25,5 cm
Signatura: I. Ouhel 98
akryl, sololit
49 x 59 cm
Signatura: PD Paderlík 91