2006
barevný lept 84/100
15,5 x 11 cm
Signatura: A. Antonová 06
2006
barevný lept 77/100
15,5 x 10,5 cm
Signatura: A. Antonová 06
14,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Jiří John
14,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Jiří John
barevná litografie
46,5 x 33 cm
Signatura: PD M. Švabinský
litografie
14 x 10 cm
Signatura: PD M. Švabinský
2006
barevný lept 92/100
17,5 x 11 cm
Signatura: A. Antonová 06
2006
barevný lept 87/100
16 x 10,5 cm
Signatura: A. Antonová 06
20 x 32 cm
Signatura: LD Panuška
12 x 9 cm
Signatura: Josef Čapek
kombinovaná technika 49/100
14 x 9,5 cm
Signatura: Alena Laufrová
12 x 9 cm
Signatura: Istler 98
akvarel
23 x 32 cm
Signatura: PD P. K.
akvarel, tempera
20,5 x 14 cm
14,5 x 9,5 cm
Signatura: PN P. K.
kombinovaná technika 49/80
11 x 6,5 cm
Signatura: Alena Laufrová
tempera
20 x 10 cm
Signatura: UD P. K.
kvaš, tuš, běloba, karton
20 x 14,5 cm
Signatura: C. V. Mch.
akvarel
14 x 10 cm
Signatura: PD P. K.
70. léta 20. století
litografie, aut. tisk
28,5 x 23 cm
Signatura: JMařanová
70. léta 20. století
litografie, aut. tisk
28,5 x 23 cm
Signatura: JMařanová
70. léta 20. století
litografie, aut. tisk
30 x 24,5 cm
Signatura: JMařanová
akvarel, pastel
14 x 9,5 cm
Signatura: PD P. K. 49
70. léta 20. století
litografie 10/40
28,5 x 24 cm
Signatura: JMařanová